Podsumowanie akcji „Daj złociaka na zwierzaka" 2017

16 listopada  odwiedziła naszą szkołę pani Ola Czechowska, prezeska Fundacji "Stacyjka Maltusia". Mogliśmy przekazać zebrane podczas akcji „Daj złociaka na zwierzaka" dary i pieniądze oraz umówić się na wiosnę. Planujemy ponownie złożyć wizytę w Mierczycach (byliśmy w kwietniu tego roku) i konkretnie pomóc, np. wygłaskać koty, wyprowadzić psy, pomóc w pracach porządkowych. Wielka jest moc w pomaganiu. Lubimy pomagać, bo wtedy czujemy, że robimy coś ważnego i jesteśmy potrzebni. Do pomagania włączyło się też koło przyrodnicze z naszej szkoły. Dziękujemy.

Barbara Słotwińska

więcej zdjęć