PO RAZ KOLEJNY POMAGAMY W RAMACH SZLACHETNEJ PACZKI

Już po raz kolejny uczniowie klasy VI c z rodzicami i wychowawczynią p. Anetą Czapską włączyli się w przygotowanie pomocy dla potrzebującej rodziny w ramach Szlachetnej Paczki. Tradycyjnie został zorganizowany Mikołajkowy Kiermasz, który odbył się we wtorek 5 grudnia i można było na nim zakupić słodkości – ciasta, babeczki i galaretki oraz świąteczne kartki i ozdoby wykonane własnoręcznie przez uczniów. Dochód z kiermaszu został przeznaczony na zakup obuwia, odzieży oraz przyborów szkolnych dla dzieci z potrzebującej rodziny. Jednocześnie prowadzona była zbiórka żywności oraz środków chemicznych. W tym roku już po raz drugi w przygotowaniu paczki wsparli nas pracownicy „Niebieskiego Parasola", bez ich zaangażowania i pomocy nie udałoby się zgromadzić wszystkich niezbędnych rzeczy. Świątecznie zapakowane paczki (w liczbie 16 sztuk) w sobotę 9 grudnia trafiły do magazynu Szlachetnej Paczki, a następnie za pośrednictwem wolontariuszki – do potrzebującej rodziny.

Uczniowie klasy VI c cieszą się, że wraz z rodzicami po raz kolejny mogli zaangażować się w pomoc potrzebującym i serdecznie dziękują również pracownikom „Niebieskiego Parasola" za wielkie serce i wsparcie, a szczególnie p. Małgorzacie Myśliborskiej za zaangażowanie i pomoc!

więcej zdjęć