ZLEPEK - podsumowanie

Nasza szkolna reda
kcja "Zlepka" drugi raz przystąpiła do wyzwań #juniorlab przygotowanych przez dziennikarzy ogólnopolskiego projektu JuniorMedia. Są to zadania z zakresu TIK oraz doskonalenia form dziennikarskich. Nasi uczniowie wysyłają do Warszawy swoje recenzje, wywiady oraz projekty multimedialne, za które zdobywają punkty. W #juniorlab bierze udział 186 szkół z całej Polski (różne poziomy edukacyjne!). Po pierwszym półroczu jesteśmy na 11 miejscu, co jest wielkim sukcesem :)

Najważniejszymi osiągnięciami naszej redakcji są: 2 miejsce Amelii Mastalerz  (szerokość: 742 / wysokość: 419)z klasy 7b za projekt koszulki Junior Dziennikarza i 1 miejsce Huberta Kupczyńskiego z klasy 6a za interaktywną kartkę świąteczną wykonaną w aplikacji (szerokość: 712 / wysokość: 460)Thinglink. Zapraszamy do obejrzenia innych projektów redakcji, grupowych i indywidualnych - PROJEKTY.

Opiekunkami młodych dziennikarzy są pani Beata Wawrzeńczyk(szerokość: 98 / wysokość: 103)
 i pani Marzena Rudzka-Kupczyńska.(szerokość: 85 / wysokość: 103)