Bezpieczeństwo w Internecie

Dbanie o bezpieczeństwo i komfort naszych pociech jest czymś najzupełniej naturalnym. Niestety, choć Internet staje się integralną częścią życia, to wciąż wielu z nas nie wie, w jaki sposób zadbać w nim o swoje dziecko. Dlatego w naszej szkole odbywa się wiele zajęć związanych z bezpieczeństwem dotyczącym korzystania z Internetu. W tym tygodniu dzieci rozwiązywały krzyżówkę dotyczącą Internetu, zobaczyły dużo filmów instruktażowych związanych z bezpieczeństwem w Internecie, które dotyczyły, kontaktu z obcymi, ograniczeń czasowych, umieszczania zdjęć w Internecie oraz pobierania informacji.

Aleksandra Korba

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

E.R