I ETAP KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA KLAS I – III NA ZAPROJEKTOWANIE ODZNAKI

DLA „KORCZAKOWCA JUNIORA" ROZSTRZYGNIĘTY

Na ogłoszony w lutym konkurs plastyczny na zaprojektowanie odznaki dla „Korczakowca Juniora" wpłynęły 32 prace uczniów klas I – III. Tuż przed Świętami Wielkanocnymi komisja, w skład której wchodziła pani dyrektor Beata Miler – Kornicka, członkowie Szkolnego Zespołu Wspierania Uzdolnień, przedstawicielka Rady Rodziców pani Dominika Miklas oraz przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego Bartosz Górnicki, wyłoniła trzy najlepsze i najciekawsze prace. Ich autorami są: Julia Rychlińska z klasy III b, Magda Dziembulak z klasy II c oraz Dominik Konarski z klasy I b. Serdecznie gratulujemy im talentu!

Rozpoczyna się teraz kolejny etap konkursu, w którym głos zostaje oddany internautom odwiedzającym stronę internetową naszej Szkoły. Prezentujemy trzy wybrane prace i zachęcamy do głosowania na tę, która powinna wygrać i stać się prawdziwą odznaką dla „Korczakowca Juniora", wręczoną na koniec roku szkolnego. Głosowanie potrwa do końca kwietnia, wtedy nastąpi ostateczne rozstrzygnięcie i wręczone zostaną nagrody. Ankieta do głosowania znajduje się pod rysunkami, wymagane jest podanie adresu e-mail.

Aneta Czapska

(lider Szkolnego Zespołu Wspierania Uzdolnień)

Dominik Konarski, klasa Ib

Magda Dziembulak, klasa IIc