Sukcesy uczniów SP4, czyli słów kilka o wynikach Ogólnopolskiego Konkursu Galileo 2018!

Pierwszy kwartał roku kalendarzowego obfituje w szereg konkursów sprawdzających wiedzę i umiejętności uczniów w rozmaitych obszarach. Kolejnym z nich jest Ogólnopolski Konkurs Galileo 2018, następny pod znakiem wielkich osiągnięć reprezentantów SP4! W dziedzinie języka polskiego aż trzy nasze uczennice zdobyły miejsca w pierwszej dziesiątce w Polsce, przyjmując tym samym miano laureatów konkursu! Zaszczytne IV miejsce przypadło Hannie Fidor, VII Nataszy Idkowiak, zaś IX Aleksandrze Orłowskiej! Czwartoklasistki zasłużyły na szóstkę z plusem z języka macierzystego!

Równie wysokim poziomem wiedzy wykazał się ich nieco starszy kolega- Mateusz Kłusek z klasy VII, który w naukach ścisłych nie ma sobie równych! Od tego roku szkolnego zaczął swoją przygodę z chemią, więc to dobry- żeby nie powiedzieć znakomity początek! Uczeń uplasował się na VI pozycji w kraju!

Poza laureatami, w Galileo 2018 mamy również szereg wyróżnień dla Marcela Guściory, Kingi Bogackiej, Pauliny Fudali, Dawida Jamry, Julii Grzech, Izabelli Grucy, Hanny Perchaluk, Elizy Laskowskiej oraz Patrycji Marciniszyn!

W takiej sytuacji nie może zabraknąć braw i aplauzu na cześć uczniów i przygotowujących ich nauczycieli! Nasi laureaci i wyróżnieni pracują pod czujnym okiem - p. Klaudii Dominiak, p. Macieja Zderskiego, p. Anny Denisiak oraz p. Małgorzaty Potaczały!

Serdecznie gratulujemy!

N.H.