AKCJA  DZIELMY SIĘ ROŚLINAMI

(szerokość: 375 / wysokość: 211)Wiosna to najlepszy czas na popularyzowanie wiedzy i umiejętności przyrodniczych. Uczniowie z kl. V b i VI c – członkowie  szkolnego kółka przyrodniczego, w ramach działań promujących ekologię w naszej szkole, przygotowali akcję „Dzielmy się roślinami".

Akcja odbyła się 25 i 26 kwietnia 2018. Głównym celem było zwrócenie uwagi na znaczenie roślin w naszym życiu i zainteresowanie uczniów samodzielnym hodowaniem roślin. Uczniowie organizatorzy akcji przygotowali krótką audycję przez radiolę na temat znaczenia z roślin dla całej planety i dla ludzi. Następnie rozdawali na przerwach przygotowane przez siebie sadzonki różnych bylin.

Akcja cieszyła się  dużym zainteresowaniem i sadzonki szybko znalazły swoich nowych nabywców.

Życzymy satysfakcji i radości z udanej uprawy roślin.

(szerokość: 375 / wysokość: 211) (szerokość: 375 / wysokość: 211)

(szerokość: 375 / wysokość: 211) (szerokość: 375 / wysokość: 211)

E.R