Przyjemne z pożytecznym – wycieczka klasy Vb


 (szerokość: 190 / wysokość: 341)28 maja wybraliśmy się na wycieczkę do Jedliny – Zdrój, aby w parku aktywności „Czarodziejska Góra" spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu. Uczniom bardzo spodobał się tor saneczkowy i pontonowy. Nie wszyscy zdecydowali się spróbować sił na ściance wspinaczkowej. Ci jednak, którzy się zdecydowali, zadziwili sami siebie. Niektórzy wspięli się aż na szczyt, czyli na 15 metrów. Trasa linowa też nie była łatwa, ale satysfakcja z jej pokonania ogromna.

W drodze powrotne odwiedziliśmy, już po raz drugi, „Stacyjkę Maltusia", czyli siedzibę fundacji, która pomaga bezdomnym zwierzętom. Wyprowadzaliśmy pieski na spacer, sprzątaliśmy stajnię i boksy. Bawiliśmy się ze szczeniaczkami i głaskaliśmy koty. Choć tak mogliśmy pomóc zwierzakom, które zostały skrzywdzone przez ludzi. Fundacja ma do adopcji szczeniaki i sporo kotów.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. W październiku nasza kolejna akcja „Daj złociaka na zwierzaka". Razem z nami na wycieczce były też  trzy uczennice z innych klas, które współpracują z naszą klasą podczas tej akcji.

 (szerokość: 375 / wysokość: 674) (szerokość: 375 / wysokość: 674)

 (szerokość: 375 / wysokość: 674) (szerokość: 375 / wysokość: 674)

 (szerokość: 375 / wysokość: 674) (szerokość: 375 / wysokość: 674)

 (szerokość: 750 / wysokość: 422)

  Więcej zdjęć w galerii           E.R

 

Życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji!!
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie