CZWÓRKOWI PRYMUSI W ROKU SZKOLNYM 2017/2018



KLASY IV


Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

1.       

Paulina Fudala

Hanna Perchaluk

IV b

IV d

5,82

5,82

Wzorowe

Wzorowe

2.       

Hanna Fidor

IV d

5,73

Wzorowe

3.       

Piotr Roztoczyński

IV d

5,64

Wzorowe

4.       

Dawid Jamry

IV a

5,64

Bardzo dobre

5.       

Amelia Ratman

IV b

5,55

Wzorowe

6.       

Julia Grzech

IV b

5,46

Wzorowe

7.       

Natasza Idkowiak

Marcel Guściora

Przemysław Rudziak

Vanessa Malosczyk

Julia Pawlak

Zuzanna Gawron

Lena Olbrych

IV a

IV a

IV a

IV c

IV c

IV d

IV d

5,45

5,45

5,45

5,45

5,45

5,45

5,45

Wzorowe

Wzorowe

Wzorowe

Wzorowe

Wzorowe

Wzorowe

Wzorowe

8.       

Jacek Ferenc

IV d

5,45

Bardzo dobre

9.       

Alicja Giersok

IV c

5,36

Wzorowe

10.   

Aleksandra Orłowska

Martyna Wołowacz

IV b

IV b

5,27

5,27

Wzorowe

Wzorowe

 

KLASY V


Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

1.       

Marcel Sobiechowski

V c

6,0

Wzorowe

2.       

Natalia Roznowska

V c

5,91

Wzorowe

3.       

Emilia Kopczyńska

Dominika Hołda

Hanna Sikora

V a

V b

V c

5,64

5,64

5,64

Wzorowe

Wzorowe

Wzorowe

4.       

Dominik Zgrzeblak

V c

5,45

Wzorowe

5.       

Paulina Ziomek

Monika Kucyk

Jakub Pisarczyk

V a

V b

V c

5,36

5,36

5,36

Wzorowe

Wzorowe

Wzorowe

6.       

Kinga Zarotyńska

Wojciech Olbrych

Agnieszka Szewciów

Anastazja Gralak

V a

V b

V b

V c

5,27

5,27

5,27

5,27

Wzorowe

Wzorowe

Wzorowe

Wzorowe

7.       

Magdalena Zajdel

Julita Czarnecka

Bartosz Górnicki

Kaja Krakowska

Maksymilian Zieleń

V b

V c

V c

V c

V c

5,09

5,09

5,09

5,09

5,09

Wzorowe

Wzorowe

Wzorowe

Wzorowe

Wzorowe

8.       

Anastazja Chrzanowska

Kacper Kalicki

Aleksandra Andreasik

Amelia Kruk

V b

V c

V c

V c

5,0

5,0

5,0

5,0

Wzorowe

Wzorowe

Wzorowe

wzorowe

9.       

Dawid Gawron

Emilia Siwka

Jakub Jasiński

V b

V b

V c

5,0

5,0

5,0

Bardzo dobre

Bardzo dobre

Bardzo dobre

10.   

Kacper Kłusek

V c

4,91

Wzorowe

 

KLASY VI


Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

1.       

Eliza Laskowska

VI a

6,0

Wzorowe

2.       

Marcin Janicki

Debora Luberda

VI b

VI c

5,91

5,91

Wzorowe

Wzorowe

3.       

Maja Marysiewicz

Zuzanna Bajek

VI b

VI c

5,82

5,82

Wzorowe

Wzorowe

4.       

Stanisław Henś

Oliwia Kupiec

Kajetan Tracz

Aleksandra Wolska

VI a

VI a

VI a

VI c

5,73

5,73

5,73

5,73

Wzorowe

Wzorowe

Wzorowe

Wzorowe

5.       

Hubert Kupczyński

VI a

5,64

Wzorowe

6.       

Maja Kowalik

Julia Poznar

VI a

VI a

5,55

5,55

Wzorowe

Wzorowe

7.       

Patrycja Marciniszyn

VI a

5,5

Wzorowe

8.       

Wojciech Marciniszyn

Julia Kasprzak

VI a

VI c

5,45

5,45

Wzorowe

Wzorowe

9.       

Dawid Merunowicz

Laura Janczyńska

VI a

VI b

5,36

5,36

Wzorowe

Wzorowe

10.   

Kacper Guściora

VI b

5,36

Bardzo dobre

 

KLASY VII


Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

1.       

Natalia Borowy

VII c

5,85

Wzorowe

2.       

Agnieszka Jakubiak

Julia Wiśniewska

VII c

VII c

5,64

5,64

Wzorowe Wzorowe

3.       

Agata Zderska

VII c

5,5

Wzorowe

4.       

Adriana Urbańska

Wiktor Cieśla

VII b

VII c

5,36

5,36

Wzorowe

Wzorowe

5.       

Michał Chopkowicz

VII c

5,29

Wzorowe

6.       

Willem Kerstens

VII c

5,29

Bardzo dobre

7.       

Magdalena Ziółkowska

Oliwia Sypień

VII a

VII b

5,21

5,21

Wzorowe

Wzorowe

8.       

Wiktoria Rybczyńska

Mikołaj Wołoszyn

VII c

VII c

5,14

5,14

Wzorowe

Wzorowe

9.       

Magdalena Myśko

Mateusz Kłusek

VII a

VII b

5,07

5,07

Wzorowe

Wzorowe

10.   

Patrycja Skuła

Anna Tersa

VII a

VII c

5,0

5,0

Wzorowe

Wzorowe

 

 


 BEZPIECZNYCH I UDANYCH WAKACJI!!!  BEZPIECZNYCH I UDANYCH WAKACJI!!!


2018 - 100-LECIE  NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI


                                
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie