21-22-23 WRZEŚNIA

odbędzie się „Sprzątanie Świata – Polska 2018".

Tegoroczne sprzątanie odbywa się pod hasłem:

„AKCJA- SEGREGACJA! 2 X WIĘCEJ, 2 X CZYŚCIEJ"
Celem tegorocznej akcji jest za selektywna zbiórka odpadów.

To bardzo bardzo ważne ze względu na lepsze wykorzystywanie zasobów, które „zamrażamy" w odpadach oraz poszanowanie środowiska, oszczędność energii i wody.

Samorząd Uczniowski przy wsparciu Dyrekcji Szkoły wyszedł z inicjatywą, aby w tym roku przyłączyć się do tej ogólnopolskiej akcji razem z naszymi rodzinami. Jest to bardzo istotne, aby zacząć segregowanie odpadów już na etapie gospodarstwa domowego. Zachęcamy, aby każdy z Was podjął odpadowe wyzwanie i wziął udział w sprzątaniu świata. Razem z najbliższymi już w najbliższy weekend będąc na spacerze, wycieczce czy przebywając w pobliżu swojego miejsca zamieszkania schylcie się po papierek, puszkę czy wyrzuconą przez kogoś butelkę i wrzućcie ją odpowiedniego kosza.

Kosze znajdują się w różnych miejscach naszego miasta, w miejscach waszego zamieszkania,  na pewno je znajdziecie.

Przyłączcie się do nas i podejmijmy - każdy z nas - choć jedno Wyzwanie! :)