W DNIU CHŁOPAKA DZIEŃ LIZAKA DLA ŚWIETLICZAKA

30 września wszyscy chłopcy i ci mali, i ci duzi, obchodzą swoje święto. Także świetlica postanowiła uczcić ten dzień i zorganizować coś dla chłopaków. Dziewczynki złożyły chłopcom najserdeczniejsze życzenia samym szóstek, uśmiechów, radości i jak najlepszej zabawy.  Chłopcy walczyli o tytuł „Super Chłopaka". Aby ów tytuł otrzymać „panowie świetliczaki"  musieli wykazać się wielką próbą powagi (zachowanie kamiennej twarzy na widok rozśmieszających ich pacynki „Zuzi"), wytrzymałości (przysiady,  pajacyki, eleganckie ukłony) a także znać odpowiedź na zadawane im zagadki.  Na zakończenie wszystkie dzieci ( dziewczynki też) otrzymały „Super lizaka". ale największą nagrodą była świetna zabawa i wyjątkowa atmosfera, którą stworzyli wszyscy uczniowie.

Wszystkim mężczyznom naszej szkoły życzymy zdrowia, a świetliczakom uśmiechu, dobrych ocen i spełnienia marzeń –

wychowawczynie świetlicy

Bożena Szarek i Izabela Wiśniowska