Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Celem akcji jest zwrócenie uwagi na ogromną rolę bibliotek w życiu szkoły, w nauce i rozwijaniu zainteresować czytelniczych.   Już od 19 lat na całym świecie październik obchodzony jest jako Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Do obchodów przyłącza się również nasza szkolna biblioteka podejmując działania promujące bibliotekę i czytelnictwo. Z tej okazji nasza biblioteka ogłasza konkurs plastyczny  dla klas I-IV na ilustrację ulubionej książki, bohatera - format dowolny, a dla klas V -VIII konkurs plastyczny na plakat i hasło promujące bibliotekę szkolną, czytanie- format dowolny oraz konkurs czytelniczy zespołowy (po 4 uczniów) dla klas III pt. „Znam wiersze Juliana Tuwima".

Termin składania prac plastycznych do 19 października 2018 r. Prace składamy w bibliotece szkolnej.

Konkurs czytelniczy - 24 października 2018 r.

Sczegółowe informacje w bibliotece szkolnej.