SPOTKANIE Z LUCKIEM

(szerokość: 190 / wysokość: 253)W ubiegłym tygodniu w świetlicy obchodziliśmy tydzień zwierząt. W związku z nim we wtorek 16 października do małej świetlicy zawitali niecodzienni goście. Odwiedzili nas rodzice Estery z kotem Luckiem. Dzieci z zaciekawieniem oglądały transporter, w którym przybył z domu. Dowiedziały się, że zwierząt  nie wolno przewozić bez zabezpieczenia. Początkowo Lucek troszkę się nas obawiał, siedział otulony kocem na kolanach swojej pani, szybko jednak spodobało mu się w świetlicy. Wtedy dzieci z zapartym tchem wysłuchały ciekawej opowieści o historii Lucka (uratowany z ulicy przez dzieci), jego zwyczajach, przysmakach, o które prosi miaucząc przy lodówce oraz opiece nad nim.  A gdy kot poczuł się u nas swobodnie, mogły go pogłaskać.

Wychowawczyni: Justyna Rząsa

Wst. E.R