BAJKOWE ZAJĘCIA W KLASIE I D

W dniu 26 października 2018 r. zaprosiłyśmy wraz z bibliotekarką  do czytelni uczniów z klasy I d  z wychowawczynią p. A. Mazurkiewicz. W ramach promocji czytelnictwa i udziale w konkursie #cojaczytam"! czytałyśmy pierwszakom opowiadanie pt. „Trzy świnki". Przygotowałyśmy na spotkaniach Koła Przyjaciół Biblioteki kolorowe zakładki z napisem „#cojaczytam, bajkowe puzzle, zagadki, kolorowanki i prezentację „Czy warto czytać?" z ilustracjami znanych postaci bajkowych. Nasi młodsi koledzy i koleżanki pięknie odpowiadali na zadawane pytania, wzorowo układali bajkowe puzzle, odgadywali z jakiej bajki jest wylosowany z czarodziejskiego worka  rekwizyt .  Za prawidłowe odpowiedzi pierwszaki otrzymały  zakładki do książek, a po zajęciach wypożyczali książki.

Zapraszamy na naszą stronę na portalu społecznościowym: https://www.facebook.com/

Zespół uczniów z kl. VI c i opiekun Elżbieta Rusiecka

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)
 (szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)