CZYTAMY Z PODZIAŁEM NA ROLE

Czwarte działanie zespołu z kl. V d promujące czytanie.

W dniu 26 października 2018 r. nasz zespół z klasy V d wraz z opiekunem Koła Przyjaciół Biblioteki zaprosił do czytelni uczniów z klasy II c z wychowawczynią p. Barbarą Wiatrowicz. W ramach promocji czytelnictwa i udziale w konkursie #cojaczytam"! (to już czwarte przedsięwzięcie zespołu z kl. Vd), czytaliśmy z podziałem na role tekst o Jeżu Jerzyku i innych zwierzętach leśnych. Przygotowaliśmy, zakładki i prezentację z ilustracjami znanych postaci bajkowych i baśniowych.  Za prawidłowe odpowiedzi drugoklasiści otrzymali zakładki do książek. Dostali  również ilustrację drzewa, na którym rodzice dokonują podpisu, gdy dziecko przeczyta dziennie głośno w ich obecności, co najmniej 10 minut wybrany przez siebie tekst. Uczeń, który przyjdzie do biblioteki z podpisem rodzica otrzyma naklejkę jeżyka. Po zebraniu ponad 20 podpisów i naklejek otrzyma nagrodę niespodziankę od bibliotekarki.

Zapraszamy na naszą stronę na portalu społecznościowym Facebook : Zobacz

Zespół uczniów z kl. V d i opiekun Elżbieta Rusiecka