„UWOLNIJ KSIĄŻKI" - BOOCKROSSING

Bookcrossing polega na pozostawianiu przeczytanych książek w miejscach publicznych po to, by znalazca mógł je przeczytać i znów puścić w obieg.

#cojaczytam #wolnelektury W dniu 5 listopada 2018 r. wystawiłyśmy w holu w Gralandii książki wycofane z księgozbioru i podarowane przez rodziców pod hasłem "Uwolnij książkę".
Dzieci mogą sobie zabrać je do domu i w wolnym czasie poczytać. Zaprosiłyśmy chętne dzieci z kl. III c do wysłuchania fragmentu książki Jana Grabowskiego pt. "Puc, Bursztyn i goście". Trzecioklasiści zainteresowali się i zaczęli czytać. Większość z nich zabierze je domu. Zapraszamy do akcji "Uwolnij książki"

Zespół promujący czytelnictwo z kl. VI c i opiekun Elżbieta Rusiecka

E.R