W HALLOWEN SIĘ BAWIMY – NIE STRASZYMY !

W środę 31 października 2018 roku wszystkie świetliczaki z klas II postanowiły się wspólnie bawić. Dlatego też  w naszej świetlicy szkolnej odbyła się impreza z okazji HALLOWEN. Od samego rana przybywały do niej przeróżne postaci z bajek: wróżki i czarodzieje, księżniczki, diabełki, kotki, laleczki  ale i również kościotrupy z pozytywnym nastawieniem. Mowa tutaj oczywiście o naszych podopiecznych, których humor i chęć dobrej zabawy nie opuszczał przez cały dzień!  Dzieci  brały udział w konkursach, tańczyły i śpiewały ulubione i znane wszystkim hity. Odbył się także mały pokaz mody,  gdzie uczestnicy zaprezentowali swoje stroje a wygrani otrzymali słodkie upominki. Dziękujemy bardzo Pani Urszuli Suchodolskiej – naszej szkolnej bibliotekarce, która pomogła nam wyłonić zwycięzców.  Śmiało możemy stwierdzić, że takie imprezy sprzyjają wspaniałej zabawie a także integracji grup, która jest bardzo ważna.

Małgorzata Kozioł,  Aleksandra Korba

wst.  E.R