„CAŁA SZKOŁA CZYTA DZIECIOM"

„KIM JEST WZOROWY CZYTELNIK"

W dniu 6 listopada klasa II c wraz z wychowawczynią p. B. Wiatrowicz została zaproszona do biblioteki szkolnej na spotkanie w ramach programu „Cała szkoła czyta dzieciom". Bibliotekarka p. E. Rusiecka zapoznała uczniów z autorem  - Grzegorzem Kasdepke przeczytała krótkie opowiadania z książki „Co to znaczy": Ciepłe kluchy, Dolewać oliwy do ognia, Drzeć z kimś koty .  Po wysłuchaniu pięknie przeczytanego  tekstu dzieci odpowiadały na zadawane pytania dotyczące treści. Dzieci podczas zajęć obejrzały prezentację „Kim jest wzorowy czytelnik". Brały udział w zajęciach przeprowadzonych przez starsze koleżanki z kl. VI c.  Na zakończenie spotkania uczestnicy za prawidłowe odpowiedzi otrzymali  zakładki.

Elżbieta Rusiecka

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

E.R