„Biel i czerwień: kwiaty z polskich łąk i ogrodów" konkurs zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chojnowie

W dniu 8 listopada o godzinie 10:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się wręczenie nagród za  konkurs z okazji jubileuszu niepodległości Polski. Otwarta została wystawa prac konkursowych w Galerii Młodych, które można obejrzeć do końca grudnia 2018 r.

Jury w składzie: przewodnicząca - Jadwiga Jędrzejczyk, Kazimiera Laskowska, Barbara Landzberg i Agnieszka Tworzydło wybrało spośród 230 prac zwycięzców i wyróżnionych.

Jury oceniało pracę w trzech kategoriach:

W kategorii klas 1-3 nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

I miejsce: Filip Bartnik
III miejsce: Magda Dziembulak
III miejsce: Zofia Augustynowicz
IV miejsce: Kamil Sawicki
IV miejsce: Hanna Barszczyk

Wyróżnienia naszych uczniów: Hanna Kulka , Konrad Krzyśków , Alicja Działo , Michał Jankowski, Amelia Michnej (SP4).

W kategorii  klas 4-6

II miejsce: Dominika Hołda
IV miejsce: Julia Domańska
V miejsce: Milena Zdanek

Wyróżnienia: Monika Kucyk, Hanna Fidor, Amelia Gałecka.

W kategorii  klas 7-8

Wyróżnienia: Debora Luberda.
Wszyscy laureaci otrzymali nagrody książkowe, które wspólnie z jury wręczył Burmistrz Miasta Jan Serkies.

Zobacz zdjęcia chojnow.eu
E.R