"Akcja czytam codziennie"

#cojaczytam #wolnelektury Klasy: II a i II c uczestniczyły w październiku w bajkowych zajęciach, na których oprócz zabawy, słuchały ciekawych opowiadań czytanych przez bibliotekarkę i starsze koleżanki. Aby zachęcić uczniów do systematycznego czytania wręczyłyśmy im ilustrację drzewka z miejscami na podpis rodzica i naklejki, które wkleja bibliotekarka. Po zebraniu 21 podpisów dzieci zgłaszają się do biblioteki po  nagrodę niespodziankę.

#cojaczytam #wolnelektury "Akcja czytam codziennie" - W dniu 16.11.2018 r. wręczałyśmy nagrody kolejnym wzorowym czytelnikom, którzy uzbierali 21 podpisów rodziców i naklejek za codzienne czytanie w domu przez 20 minut.

Gratulujemy!!!

Zespół promujący czytelnictwo z kl. VI c i opiekun p. E. Rusiecka