Warsztaty dla rodziców

15  listopada w klasie II c,  na zebraniu rodzicielskim gościła pani pedagog Maria Pura.

Rodzice uczestniczyli w warsztatach na temat „ Postawy rodzicielskie i ich wpływ na sukcesy

i porażki szkolne".  Rodzice pracowali w grupach  i wypowiadali się na forum w ważnych kwestiach dotyczących wychowywania dzieci.  Pani pedagog podkreślała znaczenie właściwych postaw rodzicielskich,  które budują prawidłowe poczucie wartości  dziecka  i motywują go do aktywności poznawczej. Na sukces szkolny składa się wiele czynników a RODZIC  jest znaczącym elementem tego procesu.

Rodzice otrzymali ulotki opracowane przez panią pedagog. Ulotki zawierały treści dotyczące motywowania dzieci do nauki, porady wychowawcze, ważne strony internetowe dla rodziców, strony z bezpiecznymi grami dla dzieci oraz informacje dotyczące właściwych i niepożądanych postaw rodzicielskich.

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

Wst. E.R