NIESAMOWITY ŚWIAT HIGIENY JAMY USTNEJ

(szerokość: 190 / wysokość: 338)Nasza szkołą miała okazję brać udział w ogólnopolskim Programie edukacji stomatologicznej "Niesamowity świat higieny jamy ustnej" przygotowanego przez Instytut Blend-a-med Oral-B oraz Disney Polska dla uczniów klas 1 i 2.

23 listopada, w stołówce szkolnej zostało zorganizowane  dla uczniów naszej szkoły, spotkanie przez Panią Grażynę Mazur- szkolną pielęgniarkę oraz Panią Małgorzatę Więcek- higienistkę stomatologiczną.

Program zajęć obejmował filmy edukacyjne, programy i gry pozwalające uczyć się o zdrowiu jamy ustnej.  Dzieci zdobyły niezbędną wiedzę na temat zębów oraz dowiedziały się, jak ważne jest dbanie o ich stan już od najmłodszych lat.