(szerokość: 750 / wysokość: 750)MARCEL SOBIECHOWSKI - LAUERATEM XVIII EDYCJI PROGRAMU STYPENDIALNEGO ZDOLNY ŚLĄSK

 

Z przyjemnością informujemy, że Dolnośląska Kapituła Wspierania Uzdolnień, na posiedzeniu w dniu 14 listopada 2018, po zapoznaniu się z raportem Zespołu Stypendialnego powołanego przez Fundację Edukacji Międzynarodowej, przyznała uczniowi naszej szkoły – Marcelowi Sobiechowskiemu z klasy 6c, stypendium naukowe.

Marcel znalazł się wśród 6 uczniów ze szkół podstawowych z  województwa dolnośląskiego, którym przyznano stypendium naukowe. Uroczysta Gala Stypendialna odbyła się 1 grudnia 2018 roku w siedzibie Fundacji Edukacji Międzynarodowej we Wrocławiu.(szerokość: 750 / wysokość: 562)

Marcel jest już drugim uczniem z naszej szkoły, któremu przyznano takie stypendium. Cztery lata temu takie stypendium otrzymała siostra Marcela – Marta (XIV edycja programu stypendialnego  zDolny Śląsk). Marta jest obecnie uczennicą II Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy i  jest tegoroczną stypendystką Prezesa Rady Ministrów za najwyższą średnią w szkole i liczne osiągnięcia.

 


(szerokość: 750 / wysokość: 562)


Marcelowi serdecznie gratulujemy!


 (szerokość: 720 / wysokość: 960)Życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji!!
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie