WyglÄ…da dobrze

(szerokość: 750 / wysokość: 750)MARCEL SOBIECHOWSKI - LAUERATEM XVIII EDYCJI PROGRAMU STYPENDIALNEGO ZDOLNY ÅšLÄ„SK

Z przyjemnością informujemy, że Dolnośląska Kapituła Wspierania Uzdolnień, na posiedzeniu w dniu 14 listopada 2018, po zapoznaniu się z raportem Zespołu Stypendialnego powołanego przez Fundację Edukacji Międzynarodowej, przyznała uczniowi naszej szkoły – Marcelowi Sobiechowskiemu z klasy 6c, stypendium naukowe.

Marcel znalazÅ‚ siÄ™ wÅ›ród 6 uczniów ze szkół podstawowych z  województwa dolnoÅ›lÄ…skiego, którym przyznano stypendium naukowe. Uroczysta Gala Stypendialna odbyÅ‚a siÄ™ 1 grudnia 2018 roku w siedzibie Fundacji Edukacji MiÄ™dzynarodowej we WrocÅ‚awiu.(szerokość: 750 / wysokość: 562)

Marcel jest już drugim uczniem z naszej szkoÅ‚y, któremu przyznano takie stypendium. Cztery lata temu takie stypendium otrzymaÅ‚a siostra Marcela – Marta (XIV edycja programu stypendialnego  zDolny ÅšlÄ…sk). Marta jest obecnie uczennicÄ… II Liceum OgólnoksztaÅ‚cÄ…cego w Legnicy i  jest tegorocznÄ… stypendystkÄ… Prezesa Rady Ministrów za najwyższÄ… Å›redniÄ… w szkole i liczne osiÄ…gniÄ™cia.

Marcelowi serdecznie gratulujemy!