Mikołajki w klasie I A.

Uczniowie klasy I A otrzymali 5 grudnia tajemniczy list. Po otwarciu okazało się, że jest to list od Świętego Mikołaja. W liście tym Mikołaj napisał, że dzieci były grzeczne i dlatego zasłużyły na prezent. Było to zaproszenie do sali zabaw „Stacja Zabawa" w Chojnowie, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji – basen z kulkami, zjeżdżalnie, zabawa z chustą animacyjną, wata cukrowa, popcorn i słodki poczęstunek. Uśmiech na twarzy wywoływało również tworzenie świątecznego SLIME. Uczniowie byli zachwyceni takim prezentem od Mikołaja , więc myślę, że będą grzeczni przez kolejny cały rok.

Wych. Agnieszka Barszczyk

(szerokość: 375 / wysokość: 250) (szerokość: 375 / wysokość: 250)

Więcej zdjęć w galerii           wst. E.R