Świetliczaki z klasy II a i II c z przedstawieniem w Przedszkolu nr 3

Świetliczaki z klasy II a i II c odwiedziły Chojnowskie przedszkola, aby zaprezentować długo przygotowywane świąteczne przedstawienie. Jako pierwsze odwiedziły Przedszkole Miejskie nr 3, gdzie zostały pięknie przywitane przez wszystkie grupy przedszkolne. Druga prezentacja odbyła się w Przedszkolu Miejskim nr 1 w którym w dzień Wigilii przedszkolnej  przywitały ich dzieci z wszystkich grup, nauczycielki oraz Pani Dyrektor. Miały również okazję oglądać przygotowane przez przedszkolaki wierszyki i piosenki świąteczne. W imieniu dzieci bardzo dziękuje za tak serdeczne przywitanie uczniów naszej szkoły. W Józefa wcielił się Oliwier Solniczek, a w Maryję Zofia Augustynowicz.

E.R