1 kwietnia 2009 r.

To nie pryma aprilis!!!

W Legnickiej Bibliotece Publicznej 1 kwietnia 2009 r. w ramach IX edycji „Bliżej książki" odbył się powiatowy konkurs czytelniczy pt. „Codzienne sprawy z niecodziennymi bohaterami opowiadań Wojciecha Widłaka", adresowany dla uczniów klas II i III szkół podstawowych miasta i powiatu legnickiego wyłonionych podczas eliminacji w macierzystych bibliotekach publicznych. Naszą szkołę reprezentowały: Gabrysia Kur, Ula Grządkowska i Sylwia Marciniszyn.

Uczestnicy konkursu oczekując na wyniki konkursu wzięli udział  w spotkaniu autorskim z panem Wojciechem Widłakiem. Otrzymali autografy oraz mieli okazję zrobić pamiątkowe zdjęcia z pisarzem. Po spotkaniu oczekiwane wyniki!!!

Na 23 uczestników z miast i gmin wyłonionych podczas eliminacji w macierzystych bibliotekach publicznych nasze uczennice zajęły wysokie lokaty.

GABRYSIA KUR ZAJĘŁA 3 MIEJSCE!!!

GRATULACJE!!!!

Ula Grządkowska i Sylwia Marciniszyn otrzymały nagrody książkowe, pióra, zakładki i dyplomy uczestnictwa w finale konkursu.

Bibliotekarz Elżbieta Rusiecka

Gabriela Kur odbiera nagrodę za III miejsce