WyglÄ…da dobrze

Dnia 4 marca odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski "Pegazik". W tym roku udział wzięło w nim 6 dzieci. Z uwagi na wyrównany poziom recytatorów wszystkim przyznano nagrody. I miejsce w tm konkursie zajęła Samanta Saj z klasy VId, II miejsce - Justyna Lipińska z klasy VIc oraz Jagoda Tobiasz z klasy Vb. Wyróżnienia otrzymali: Adrianna Stańczyk, Martyna Kalinowska z klasy IVa oraz Piotr Lizak z klasy IVc.

Zdobywcy I i II miejsca wzięli udział w miejskim etapie "Pegazika", który odbył się dzień później. Nasze dwie uczennice Samanta Saj i Jagoda Tobiasz zakwalifikowały się do etapu powiatowego.

Dnia 27 marca w Prochowicach odbył się etap powiatowy, w którym Jagoda Tobiasz otrzymała wyróżnienie.

(szerokość: 600 / wysokość: 799)(szerokość: 600 / wysokość: 799)