17 maja odbył się finał konkursu pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Spraw Wewnętrznych  "Dolnośląski Konkurs Bezpieczeństwa". Drużyny z naszej szkoły zajęły wysokie miejsca. I miejsce w kategorii klas I-III należało do drużyny ratowników z klasy IIIa. W jej skład wchodzili: Weronika Bielecka, Weronika Szuła i Damian Kłos. Dzieci otrzymały cenne nagrody w postaci rowerów. Szkoła otrzymała kino domowe, filmy edukacyjne oraz fantomy do ćwiczeń ratowniczych. W kategorii klas starszych IX miejsce zajęła nasza drużyna w składzie: Karolina Końka, Joanna Rucińska oraz Agnieszka Wołoszyn. Tytuł "Mistrza Edukacji dla Bezpieczeństwa" otrzymała opiekunka zespołu z klasy III - Bernarda Mormul.