III Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Piosenki jak mosty" odbył się 13 maja 2010 w Szkole Podstawowej nr 3. Mogliśmy usłyszeć piosenki w wielu europejskich językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim, ukraińskim oraz czeskim. Wykonywali je uczniowie SP nr 3, SP w Niedźwiedzicach oraz SP nr 4, czyli naszej szkoły.

Nasi reprezentanci zdobyli następujące miejsca:

Klasy I – III

• Kategoria indywidualna

I miejsce – Rafał Dąbrowa, kl. III a (za piosenkę Michaela Jacksona „Billie Jean")

III miejsce – Natalia Sankiewicz, kl. III c (za piosenkę zespołu Arsenium „Rumadai")

• Kategoria zespołowa

II miejsce – Marta Sobiechowska, kl. II b oraz Damian Kłos, kl. III a (za piosenkę ABBY „Mamma mia)

Klasy IV – VI

• Klasy V

II miejsce – Patrycja Malik, kl. V c (za piosenkę Miley Cyrus „The Climb")

Wyróżnienie – Sandra Traczyk i Małgorzata Klatka, kl. V b (za piosenkę Sereny Gomez „Naturally")

• Klasy VI

II miejce – Karolina Końka, kl. VI a (za piosenkę Oceany „Cry cry")

Uczniów do konkursu przygotowywały nauczycielki j.angielskiego: p.Justyna Dziubak-Sobiechowska, p.Iwona Nowicka i p.Aneta Czapska.

Młodych wykonawców oceniało jury w składzie : p. Grażyna Klucznik (wicedyrektor SP 3), p. Agata Przyłucka (nauczyciel j.niemieckiego w SP Niedźwiedzice) oraz p. Aneta Czapska (nauczyciel j.angielskiego w SP 4).

więcej zdjęć w galerii