Mistrzostwa w Piłce Nożnej o puchar świetlicy

7 marca na sali gimnastycznej odbyły się Mistrzostwa w Piłce Nożnej dla dzieci ze świetlicy, pomiędzy grupą III (klasy trzecie), a grupą połaczoną grupą

I i II  (klasy mieszane pierwsze i drugie). Zespoły walczyły o Puchar – zaprojektowany i wykonany przez ucznia

kl. III b Konrada Witkowskiego. Sędzią głownym był rodzic pan Leszek Witkowski.

Atrakcją meczu były „Cheerliderki"- Pola Rokus i Zosia Porczak. Wszyscy grali fair-play. Zwyciężyła drużyna klas trzecich wynikiem 5:1. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale (wykonane przez grupę klas trzecich)

grupa III – złote medale

grupa I i II srebrne medale

Patryk Kamień ucz. kl. I a dostał  medal za „Super bramkarza, a najlepszym zawodnikiem klas I i II został Kacper Letkiewicz ucz. kl. I a.

SKŁAD ZESPOŁU ZWYCIĘSKIEGO KLAS TRZECICH:

Kapitan – Igor Izbiński

Michał Gorzyński