,, Już wiem, co jem ‘'

W piątek- 27 maja-2011 odbył się w naszej szkole konkurs pt. ,,Już wiem, co jem."  Wzięły w nim udział 3- osobowe drużyny z każdej klasy V, które musiały wykazać się wiedzą zawartą w programie ,,TRZYMAJ FORMĘ ‘'. Zawodnicy między innymi budowali piramidę zdrowego żywienia, układali jadłospisy pamiętając o diecie zbilansowanej, zachęcali nas w swoich wypowiedziach do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

Niech te przesłania będą dla nas wszystkich drogowskazem.

Gratulujemy klasom zajętych miejsc :

I – V a

II – V b

III – V c

IV – V d

Pani Katarzynie Łochowskiej z Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Legnicy – dziękujemy za komiksy pt. ,, Kodeks Zdrowego Życia ‘', które otrzymali wszyscy uczniowie z klas V – ych.

Przełożonej pielęgniarek z przychodni Rejonowej w Chojnowie- p. Barbarze Kułacz – dziękujemy za udział w jurry .

Organizatorki:

- Grażyna Mazur – pielęgn. Szkolna.

- Grażyna Kośnik – szkolny koordynator Zespołu ds. Promocji Zdrowia.

(szerokość: 375 / wysokość: 281)   (szerokość: 375 / wysokość: 281)

Grażyna Mazur – pielęgn. Szkolna,   Grażyna Kośnik – szkolny koordynator Zespołu ds. Promocji Zdrowia.

(szerokość: 375 / wysokość: 281)  (szerokość: 375 / wysokość: 281)

Budowanie piramidy zdrowego żywienia                                                 Piramida żywienia

(szerokość: 375 / wysokość: 281)  (szerokość: 375 / wysokość: 281)

Komisja: od lewej p. dyr. Elżbieta Borysewicz, p.  Katarzyna Łochowska i p. Barbara Kułacz

(szerokość: 375 / wysokość: 281)  (szerokość: 375 / wysokość: 281)

Wręczenie dyplomów i nagród przez p. Katarzynę Łochowską z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

Uczestnicy konkursu wraz z komisją i prowadzącą p. Grażyną Mazur.

E.R