W świetlicy SP nr 4 nie jest nudno

Pani Jesień z wizytą u pierwszaków

„Zapukała jesień do mych drzwi…"

Pod Tym hasłem uczniowie klas pierwszych, powitali w Świetlicy Szkoły Podstawowej nr 4 PANIĄ JESIEŃ,  która rozpoczęła spotkanie od listu powitalnego wyjętego z olbrzymiego koszyka pełnego jesiennych darów. Z jej pełnego jesiennych kolorów rękawa posypały się ciekawe zagadki związane z porą roku. Dzieci wysłuchały wierszy różnych poetów, w tym napisanego przez Panią Jesień (wychowawczyni  grupy pierwszaków p. Dorota Chopkowicz). Układały i przyklejały na kartkę jesienne obrazki – puzzle, odpowiadały na zadawane pytania, rozpoznawały owoce po smaku i odkrywały i klasyfikowały atrybuty z „tajemniczego woreczka". Śmiechu i zabawy było co nie miara.

Na koniec uczniowie wykonali wspólną pracę plastyczną, zatytułowaną „Nasza Pani Jesień"

(…) „Chętnie pobędę w waszych progach,

Przygotuję Was do do zimy,

Bo czuję, że się bardzo lubimy."

Serdeczności dla wszystkich

Pani Jesień

Dorota Chopkowicz

(szerokość: 375 / wysokość: 249)  (szerokość: 375 / wysokość: 276)