SPOTKANIE Z POLICJANTAMI W SP NR 4 W CHOJNOWIE

POD HASŁEM

„BEZPIECZNA SZKOŁA"

W świetlicy SP nr 4 odbyło się coroczne spotkanie z policjantami, tym razem z KOMENDY POLICJI W CHOJNOWIE. Gości zaprosiły  wychowawczynie świetlicy  p.Bożena Szarek i p. Dorota Chopkowicz. Policjanci: p. Wojciech Piwowarczyk i p.Henryk Rokita przeprowadzili z dziećmi ze świetlicy z klas pierwszych i drugich pogadankę na temat bezpieczeństwa w szkole oraz poza nią. Dzieci chętnie brały udział w dyskusji, zadawały pytania, w tym również dociekliwa pacynka Zuzia,  której głosu użyczyły  obie wychowawczynie. Na koniec uczniowie otrzymali edukacyjne gadżety, a Policjanci szczere podziękowania od dzieci i zaproszenie do dalszej współpracy.

Bożena Szarek i Dorota Chopkowicz

E.R