FINAŁ XII DOLNOŚLĄSKICH ROZGRYWEK W WARCABACH STUPOLOWYCH"

5 LISTOPADA W Siedlcach k. Lubina odbył się FINAŁ XII DOLNOŚLĄSKICH ROZGRYWEK W WARCABACH STUPOLOWYCH". W imprezie wzięło udział 160 zawodników i zawodniczek z naszego województwa. Startowali najlepsi zawodnicy, którzy zakwalifikowali się do finału, a wśród nich byli uczniowie z „Kółka warcabowego" w Szkole Podstawowej nr 4 w Chojnowie, prowadzonego przez p. Bożenę Szarek. Uczniowie ci sprawili opiekunce dużo radości, walczyli bowiem z najlepszymi zawodnikami ligowymi z Dolnego Śląska. Nie zawiedli, zajęli wysokie miejsca jak na „amatorów – pasjonatów" tą dyscypliną.

Uczeń Adam Parzonka już dwukrotnie zdobył Puchar z Finału Dolnośląskiego Rozgrywek w Warcabach Stupolowych. W minionym roku zdobył trzecie miejsce (brązowy medal) i Złoty Puchar. W tym roku zajął V miejsce i tym samym Złoty Puchar, a więc znalazł się również w pierwszej piątce w grupie wiekowej. Pozostali uczniowie również zajęli wysokie miejsca w tych rozgrywkach

W kategorii „ORLIK" dziewczęta

Adrianna Kapral – 14 miejsce

Nikola Biernacka – 9 miejsce

W kategorii „ORLIK" chłopcy

Patryk Orłowski – 7 miejsce

Daniel Kudła – 11 miejsce

Krystian Mendel – 13 miejsce

Igor Izbiński – 14 miejsce

W kategorii „MŁODZIK" dziewczęta

Justyna Kapral – 16 miejsce

Wszystkim zawodnikom z „Kółka Warcabowego" życzymy dalszych tak pięknych sukcesów.

Bożena Szarek