ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25.11.2011R.

W ramach Światowego Dnia Pluszowego Misia w dniach od 22 do 25 listopada uczniowie klas drugich i klasa I a i I c uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych przez bibliotekarkę Elżbietę Rusiecką. Dzieci obejrzały prezentację Power Point pt. "Światowy Dzień Pluszowego Misia". Poznały różne postacie bajkowe i filmowe - misie, a także śpiewały piosenki z dobranocek i filmów. Odgadywały zagadki, rozwiązywały wspólnie test o niedźwiedziach. Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały misia do pokolorowania.

Uczniowie klasy II b podczas prezentacji Power Point

II a z misiami: Kubusiem Puchatkiem, Misiem Uszatkiem.

Więcej zdjęć w galerii