MILA GROM

Autor: Natalie Jane Prior

 

(szerokość: 423 / wysokość: 564) 

Mila Grom i smok z Jesionburga

Mila Grom pochodzi z rodziny, która od niepamiętnych czasów trudniła się zabijaniem smoków. Znana była z tego... aż do najazdu Czarnego Imperium. Mila Grom, ostatnia z rodziny, zostaje wezwana do walki, gdy smok niespodziewanie pojawia się w mieście Aschby. Tylko ona może stawić mu czoła. Dziewczynka staje do walki, w której okazuje się, że Królowa Smoków nie jest wcale taka zła... Wspólnie postanawiają uwolnić miasto od Czarnego Imperium.

 

  (szerokość: 375 / wysokość: 499)

Mila Grom w czarnych górach

W Czarnych Górach jest tylko lód, śnieg i dzikie wichury. Ale jedynie w tym miejscu rosną magiczne błękitne lilie, dzięki którym Mila Grom i jej przyjaciele będą mogli powstrzymać inwazję Czarnego Księcia na ojczysty Jesionburg. Mila i Królowa Smoków wyruszają w niebezpieczną misję, aby zdobyć błękitne lilie. Mila trafia do więzienia, gdzie bliżej zapoznaje się z synem Czarnego Księcia, Gordonem. Razem uciekają do groźnej Doliny Smoczej Śmierci - miejsca, w którym smoczyca wraz z dzielną dziewczynką muszą pokonać największe niebezpieczeństwo.

(szerokość: 190 / wysokość: 253)

  

   Mila Grom i skarb bagiennego zamku

Mila Grom zostaje porwana i przeniesiona w czasie 200 lat wstecz. Trafia do zniszczonego zamku pośród bagien i znajduje tam bajeczny skarb, który udaje jej się przenieść do teraźniejszości.
Zamknięta w lochach, zaatakowana przez smoka, Mila dowiaduje się, że wrogowie potrafią się czasem zachowywać jak przyjaciele, a starzy przyjaciele nieoczekiwanie mogą stać się wrogami.

 

Koniec

Maciek Kądziołka 3 a i Michał Dyrka 2 b z KOŁA PRZYJACIÓŁ BIBLIOTEKI

 

ZAPRASZAMY DO BIBLIOTEKI!!!

 

Życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji!!
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie