Uczniowie klas trzecich ze świetlicy w

KINDERPLANECIE

Dnia 10 lutego grupa dzieci z klas trzecich wraz z wychowawcą p. Malwiną Rząsa i rodzicami wybrała się na wycieczkę do Legnicy na plac zabaw i rozrywki - KINDERPLANETA w Galerii Ferio. Uczniowie mieli okazję ćwiczyć swoją zręczność na armatkach pneumatycznych, rozwijać swoją zwinność w „małpich gajach", cieszyć się urokami motoryzacji na go- cardach i bujakach". Dodatkowymi atrakcjami były skoki na trampolinie oraz baseny z piłeczkami. Dzieci radośnie spędziły czas i spożytkowały nadmiar energii, rozwijając umiejętności psycho-motoryczne. Plac zabaw umożliwił dzieciom nieskrępowane szaleństwo i niezapomnianą wrażeń przygodę.

Więcej zdjęć w galerii