(szerokość: 88 / wysokość: 97)        KONKURS RECYTATORSKI „PEGAZIK"

We  wtorek 21 lutego 2012 roku zorganizowano w naszej szkole eliminacje Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK dla klas IV - VI. Uczestnicy zaprezentowali wybrane przez siebie wiersze i fragmenty prozy. Za stołem zasiadła komisja szkolna, w skład której weszły wicedyrektor szkoły p. Beata Miler-Kornicka, nauczycielki języka polskiego:  mgr Anna Denisiak, mgr Beata Wawrzeńczyk,. Przy ocenie recytacji komisja brała pod uwagę dykcję, interpretację wiersza i prozy oraz ogólne wrażenie, jakie wywarł każdy z uczestników konkursu. Wyłoniono najlepszych i ostatecznie przyznano:

I miejsce - Klaudia Bodes kl. VI a

II miejsce - Marta Sobiechowska kl. IV b

II miejsce - Aleksandra Kossakowska kl. IV c

III miejsce - Natalia Małecka kl. IV a

III miejsce - Julia Zawadzka kl. IV a

Eliminacje miejskie XVII DOLNOŚLĄSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO "PEGAZIK" odbędą się 23 lutego 2012r. w kawiarence MOKSiR. O godzinie 16.00

Barbara Słotwińska i Elżbieta Rusiecka

Więcej zdjęć w galerii