CAŁA SZKOŁA CZYTA DZIECIOM

24.02.2012

W dniu 24 lutego w bibliotece szkolnej odbyło się głośne czytanie, w ramach akcji "CAŁA SZKOŁA CZYTA DZIECIOM" prowadzonej przez p. Elżbietę Rusiecką. Bibliotekarka zaprosiła do czytania w klasie I a p. Bożenę Szarek. Uczniowie wysłuchali fragmenty książki pt."MARTYNKA". Za prawidłowe odpowiedzi związane z tekstem oraz na za prawidłowo rozwiązane zagadki dzieci otrzymywały zakładki i podkładki. Uczniowie mieli okazję wykazać się plastycznie, malując najciekawszą scenkę z książki. Gromkimi brawami podziękowaliśmy pani Bożenie Szarek za piękne i wzorowe czytanie.

Więcej zdjęć w galerii