Witamy przedszkolaków w SP nr 4

W dniach 29.02.2012 i 01.03.2012 w naszej szkole gościliśmy dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 1 i Miejskiego Przedszkola nr 3 oraz Przedszkola "Ochronki" Zgromadzenia Sióstr Służebniczek naszego miasta.

Wizyta rozpoczęła się serdecznym powitaniem gości przez panią dyrektor szkoły Elżbietę Borysewicz. Następnie uczniowie klas pierwszych ze świetlicy przedstawili spektakl teatralny przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni P. Doroty Chopkowicz. Po występie goście  z P. Dorotą i P. Bożeną Szarek zwiedzali szkołę. Zajrzeli do gabinetu pielęgniarki P. Grażyny Mazur, zwiedzili m.in. salę audiowizualną, salę komputerową, pracownię teatralną,  pracownię przyrodniczą z interaktywną tablicą i oczywiście basen.

Na zakończenie wizyty każdy z gości otrzymał pamiątkową zakładkę do książki, które przygotowali uczniowie klas III ze świetlicy razem z wychowawczynią P. Malwiną Rząsą.

Przedszkolaki były z wizyty bardzo zadowolone, tak więc mamy nadzieję powitać ich w nowym roku szkolnym, już jako uczniów naszej szkoły.

Więcej zdjęć w galerii