GIMNAZJALIŚCI Z WIZYTĄ U PIERWSZAKÓW ZE ŚWIETLICY

17.IV.2012 r. do grupy  pierwszaków ze świetlicy na zaproszenie pani Bożeny Szarek przybyła grupa uczniów z Gimnazjum nr 2 w Chojnowie pod opieką pani Małgorzaty Potaczały.  Młodzież gimnazjalna w obrazowy sposób przedstawiła zagadnienia związane z energią odnawialną a w szczególności energią słoneczną .

Dzieci ze świetlicy wykazały się szeroką wiedzą z tego zakresu. Potrafiły odpowiedzieć na wszystkie zadawane pytania. Aktywnie włączały się w proponowane zabawy. Podczas spotkania przybył bardzo .miły gość. Była to klacz „Gracja", w którą wcielili się dwaj gimnazjaliści Marcin i Dawid. Gracja jest klaczą ślepą, znalazła swoje przytulisko w stajni „Balladyna" w Jaroszowce .Otrzymaliśmy zaproszenie do udziału w „Europejskich Słonecznych Dniach", których obchody już 8 maja w naszym mieście.

Bożena Szarek

Więcej zdjęc w galerii         E.R