KONKURS CZYTELNICZY PT. „KRÓL MACIUŚ I"

25 kwietnia odbył się zespołowy konkurs dla klas piątych ze znajomości książki pt. Król Maciuś I" Pytania były związane z treścią oraz z autorem książki J. Korczakiem patronem naszej szkoły. Komisja w składzie: dyrektor p. Elżbieta Borysewicz, p. Aneta Czapska, i p. Urszula Suchodolska oceniała zadania wykonywane przez zespoły z klasy V a, V b i V c. Pierwsze miejsce zajęła klasa V a, drugie klasa V b, trzecie miejsce klasa V c. Uczniowie otrzymali w nagrodę słodycze i kalendarze od firmy BIG FORM p. S. Rokusa.

Konkurs  odbył się w serdecznej i miłej  atmosferze uświetniając ogólnopolskie obchody Roku Korczakowskiego 2012 w naszej szkole.

Konkurs przygotowała i prowadziła Elżbieta Rusiecka

Więcej zdjęć w galerii                    E.R