WyglÄ…da dobrze

KONKURS CZYTELNICZY PT. „KRÓL MACIUŚ I"

25 kwietnia odbyÅ‚ siÄ™ zespoÅ‚owy konkurs dla klas piÄ…tych ze znajomoÅ›ci książki pt. Król MaciuÅ› I" Pytania byÅ‚y zwiÄ…zane z treÅ›ciÄ… oraz z autorem książki J. Korczakiem patronem naszej szkoÅ‚y. Komisja w skÅ‚adzie: dyrektor p. Elżbieta Borysewicz, p. Aneta Czapska, i p. Urszula Suchodolska oceniaÅ‚a zadania wykonywane przez zespoÅ‚y z klasy V a, V b i V c. Pierwsze miejsce zajęła klasa V a, drugie klasa V b, trzecie miejsce klasa V c. Uczniowie otrzymali w nagrodÄ™ sÅ‚odycze i kalendarze od firmy BIG FORM p. S. Rokusa.

Konkurs  odbyÅ‚ siÄ™ w serdecznej i miÅ‚ej  atmosferze uÅ›wietniajÄ…c ogólnopolskie obchody Roku Korczakowskiego 2012 w naszej szkole.

Konkurs przygotowaÅ‚a i prowadziÅ‚a Elżbieta Rusiecka

WiÄ™cej zdjęć w galerii                    E.R