I b i I d w bibliotece

2 października uczniowie z klasy I b i I d uczestniczyli w pierwszych zajęciach w bibliotece szkolnej. Były to zajęcia z edukacji czytelniczo - medialnej przeprowadzone przez bibliotekarkę p. E. Rusiecką. Dzieci zapoznały się z pomieszczeniami biblioteki, poznały regulamin wypożyczalni i czytelni oraz poznały zasady wypożyczania i oddawania książek, poznały również prośby książki, następnie odbyło się głośne czytanie opowiadań z książki pt. "Bajarka opowiada"

Więcej zdjęć w galerii