I A  i I C W ZACZAROWANEJ  BIBLIOTECE

W dniach 4 i 5 października uczniowie klasy I a i I c uczestniczyli w pierwszych zajęciach w bibliotece szkolnej. Na dzieci czekała wróżka z czarodziejską różdżką i zaczarowaną książką z pięknymi baśniami. Uczniowie zapoznali się z regulaminem wypożyczalni i czytelni. Poznali zaczarowane prośby książki. Nauczyciel bibliotekarz p. E. Rusiecka w ramach głośnego czytania przeczytała dzieciom z klasy I a opowiadanie - "Koza z dzwonkiem"  z książki pt. "Bajarka opowiada", a uczniom z klasy I c "Sprytny lisek". W nagrodę za piękne odpowiedzi maluchy otrzymywały zakładki do książek. Na zakończenie zajęć każdy uczeń wypożyczył swoją pierwszą książkę z naszej "Zaczarowanej biblioteki"

Więcej zdjęć w galerii