(szerokość: 190 / wysokość: 190)                      Pasowanie na ucznia w SP nr 4

18 października w naszej szkole odbyła się uroczystość „Pasowania na ucznia"

W tak ważnym dla pierwszaków dniu do szkoły licznie przybyli rodzice, aby być świadkami niezwykłego wydarzenia w życiu swoich pociech.

Przy sztandarze Szkoły Pani Dyrektor czytała tekst ślubowania, a dzieci z przejęciem i powagą powtarzały: ślubuję.  Uczniowie przedstawili program słowno-muzyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne, które dotyczyły przyjaźni i nowych obowiązków szkolnych. Każdy uczeń otrzymał od dyrekcji szkoły pamiątkowy dyplom. Po tylu wrażeniach na dzieci czekała miła niespodzianka. Rodzice przygotowali dla swoich pociech „rożki obfitości" ze słodkościami, a Rada Rodziców przekazała każdej klasie sprzęt sportowy. Wszystkie dzieci były zadowolone i dumne, że zostały włączone do społeczności szkolnej.

Organizatorki:  Anna Grabek i Celina Wojtala

Więcej zdjęć w galerii           E.R