W BIBLIOTECE

ROZMOWY, CZYTANIE O ZWIERZĘTACH I NIE TYLKO...

8 listopada w bibliotece szkolnej  odbyło się głośne czytanie inaczej. Bibliotekarka  E. Rusiecka w ramach programu "Cała szkoła czyta dzieciom "czytała dzieciom bajkę pt. „Jeż Sebastian" ze zbioru opowiadań Jadwigi Daniek-Salwy "Jak Zuzia Wiktorkowi o zwierzętach leśnych opowiada.  Dzieci po wysłuchaniu, odpowiadały pięknie na zadawane pytania i wykonały w grupach jeża z szyszek, jesiennych liści i nasion. Prace znajdują się w czytelni na stołach z darami jesieni.

(szerokość: 375 / wysokość: 281)  (szerokość: 375 / wysokość: 281)

(szerokość: 375 / wysokość: 281)  (szerokość: 375 / wysokość: 281)