W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W BIBLIOTECE

(szerokość: 190 / wysokość: 253)                                 Święty Mikołaj – postać starszego mężczyzny z brodą ubranego w czerwony strój, który wedle różnych legend i bajek w okresie świąt Bożego Narodzenia rozwozi dzieciom prezenty saniami ciągniętymi przez zaprzęg reniferów.

W dniu 6 grudnia w naszej szkole w holu można było wylosować maskotkę na Mikołajkowej loterii przygotowanej przez Koło Przyjaciół Biblioteki,

pojawił się  także Mikołaj. Zawitał również do szkolnej biblioteki.

Po przedstawieniu pt. „W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja" przygotowanego przez uczniów z KPB wraz z p. E. Rusiecką dla uczniów z klasy II a, oraz dla uczniów  wszystkich grup ze świetlicy pojawił się dostojny  pan z białą brodą w czerwonym ubraniu – Mikołaj, który rozdawał paczki, rozmawiał z dziećmi na temat zachowania w szkole i w domu. Wysłuchał wierszy i piosenek zaprezentowanych przez maluchów.

(szerokość: 375 / wysokość: 280)  (szerokość: 375 / wysokość: 280)

Więcej zdjęc w galerii                                         E.R