CZŁONKOWIE KOŁA PRZYJACIÓŁ BIBLIOTEKI NA UROCZYSTEJ GALI WRAZ

Z POKAZEM FILMÓW KONKURSOWYCH „CHOJNOWSKIE IMPRESJE"

Członkowie Koła Przyjaciół Biblioteki wraz z opiekunem p. Elżbietą Rusiecką uczestniczyli 20 lutego 2013 w uroczystej gali i poznali laureatów pierwszej edycji amatorskiego konkursu filmowego „Chojnowskie Impresje".

Konkurs zorganizowany przez Gimnazjum nr 2 w Chojnowie, Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Portal www.chojnow.pl  został ogłoszony niecały rok temu.

Przybyliśmy o godzinie 12.00 do sali bankietowej Domu Schrama. Galę Filmową „Chojnowskie Impresje" poprowadzili organizatorzy konkursu. Najpierw poznaliśmy zwycięzców, następnie mieliśmy okazję  obejrzeć zgłoszone filmy. Dodatkowo zaprezentowane zostały produkcje nie biorące udziału w konkursie.

Pierwsze miejsce otrzymali byli uczniowie Gimnazjum nr 2 – Kacper Majoch i Bartek Gajda  za film „Chor-Ror". Zwycięski film, to dużo efektów specjalnych wymagających wysokich umiejętności filmowych.

Jedno z wyróżnień  trafiło do Rafała Wyciszkiewicza za film o przewrotnym tytule „W Chojnowie nic się nie dzieje", drugie otrzymali Łukasz Kindel i Kamil Balicki za film „Chojnów". Chcielibyśmy poinformować, że wśród zwycięzców byli nasi starsi koledzy, którzy uczęszczali do naszej szkoły, czyli SP nr 4.

Laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody – kamery, książki, pamiątkowe statuetki oraz inne drobne podarki

Ten konkurs, to pierwsza odsłona konkursu filmowego „Chojnowskie Impresje". Niektórzy z nas nabrali chęci, aby w przyszłym roku wziąć udział w  tym konkursie. Chyba czas zabrać się za  kręcenie filmów. Może warto zacząć już od jutra, a może nawet już dziś.

Filmy można obejrzeć na stronie: http://chojnow.pl/news/news/view/id/2039

Koło Przyjaciół Biblioteki

Zdjęcia pozyskano dzięki uprzejmości portalu www.chojnow.pl

(szerokość: 375 / wysokość: 249)   (szerokość: 375 / wysokość: 249)