"Ballada o uprzejmym rycerzu" w wykonaniu dzieci ze świetlicy

W dniu 27 lutego 2013 roku  dzieci ze świetlicy  z klas pierwszych pod opieką p. Malwiny Rząsy przygotowali przedstawienie Wiery Badalskiej pt. „Ballada o uprzejmym rycerzu". Inscenizacja zawierała zasady dobrego wychowania, które zostały zaakcentowane w sposób humorystyczny przez małych aktorów. Młodzi widzowie z wielkim zainteresowaniem oglądali występ swoich rówieśników i gromkimi brawami nagrodzili za ich pierwszy występ.

(szerokość: 375 / wysokość: 248)  (szerokość: 375 / wysokość: 248)

Więcej zdjęc w galerii