DZIEŃ KOBIET W I B

8 marca gościła w naszej klasie -  I b mama ucznia  pani Katarzyna Kućko, która jest lekarzem weterynarzem. Bardzo ciekawie opowiadała nam o swojej pracy, o zwierzętach które leczy. Dzieci oglądały przyniesione przez nią książki i albumy. Największą atrakcją był żywy kot przyniesiony przez panią weterynarz. Każde dziecko mogło posłuchać, jak bije serce kota. Dzieci były zachwycone ta wizytą i zadawały mnóstwo pytań. Lekcja ta dostarczyła im wiele ciekawych informacji na temat małych zwierząt domowych.

Anna Grabek

(szerokość: 375 / wysokość: 500)  (szerokość: 375 / wysokość: 500)

(szerokość: 375 / wysokość: 281)  (szerokość: 375 / wysokość: 281)

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)